تبلیغات
کارمند بانک کشاورزی
چت روم
آمار بازدید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

درباره ما


این وبلاگ به همه تلاشگران و ارزش آفرینان بانك كشاورزی تعلق دارد. با این حال، مطالب آن نظر بانك كشاورزی ایران نیست و شخصی است. ضمن اینكه مطالب عنوان شده از سایر منابع نیز ضرورتاً نظر نویسنده وبلاگ و به معنای موافقت با آنها نیست.


ایجاد کننده وبلاگ : مهدی طاهری

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت  • تاریخ ارسال : دوشنبه 1390/10/5, 10:26 ب.ظ
شمار شركت‌كنندگان در نظر سنجی حذف چهار صفر از پول ملی و نام‌گذاری پول جدید از 49هزار نفر گذشت و «پارسی»، چهار درصد از «تومان» پیشی گرفت و به 46 درصد رسید.

گزارش سایت بانك مركزی جمهوری اسلامی ایران حاكی است نتایج این نظرسنجی در مورد نام‌گذاری پول فرعی جدید (سكه) هم نشان می‌دهد 21درصد گزینه ریال و 40 درصد «دریك» را انتخاب كرده‌اند. همچنین 32 درصد با افزایش سهم سكه در مبادلات مالی جامعه به جای اسكناس موافق و67 درصد مخالف هستند. بر اساس نتایج این نظرسنجی، نخستین اولویت 63 درصد پاسخگویان در استفاده از ابزارهای پرداخت، ابزار الكترونیك، هفت درصد چك شخصی و 28 درصد اسكناس و مسكوك است. همچنین 53 درصد شركت‌كنندگان در نظرسنجی طی یك سال گذشته در بیش از 30 درصد مبادلات پولی خود نظیر پرداخت قبوض، خرید كالا و خدمات، حواله وجوه و برخی موارد دیگر از ابزارهای الكترونیكی استفاده كرده‌اند. این گزارش حاكی است تاكنون 49 هزار و 50 نفر در نظرسنجی بانك مركزی در خصوص حذف چهار صفر و تغییر نام پول ملی شركت كرده‌اند. 79 درصد شركت‌كنندگان مرد و 20 درصد هم زن بوده‌اند. همچنین تاكنون بیشترین پاسخگویان (62درصد) در این نظر سنجی در گروه سنی 25تا 40 سال قرار دارند و 58 درصد پاسخگویان دارای مدرك فوق دیپلم، لیسانس یا دانشجوی این دوره هستند.
دنبالک ها : جایزه دادن به حسابهای قرض الحسنه ممنوع شد , رابطه متقابل نرخ سود و سرمایه گذاری ,
ادامه مطلب