تبلیغات
کارمند بانک کشاورزی
چت روم
آمار بازدید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

درباره ما


این وبلاگ به همه تلاشگران و ارزش آفرینان بانك كشاورزی تعلق دارد. با این حال، مطالب آن نظر بانك كشاورزی ایران نیست و شخصی است. ضمن اینكه مطالب عنوان شده از سایر منابع نیز ضرورتاً نظر نویسنده وبلاگ و به معنای موافقت با آنها نیست.


ایجاد کننده وبلاگ : مهدی طاهری

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت  • تاریخ ارسال : پنجشنبه 1390/11/6, 04:44 ب.ظ
رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد : تعیین نرخ سود سپرده ها به بانکها واگذار شده است که حداقل آن معادل نرخ تورم است و از امروز در همه بانکهای دولتی و خصوصی و موسسات مالی و اعتباری قابل اجراست .
محمود بهمنی در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت : پس از موافقت رئیس جمهور با مصوبه شورای پول و اعتبار مبنی بر افزایش نرخ سود بانکی متناسب با نرخ تورم که حدود 21 درصد است ، بانک مرکزی میزان نرخ سود سپرده ها را به بانکها واگذار کرد تا در فضای رقابتی بتوانند سپرده های مردم را جذب و سود مورد انتظار آنان را تامین کنند .

وی درباره نرخ سود اوراق مشارکت نیز اظهارداشت : نرخ سود اوراق مشارکت نیز 20 درصد تعیین شده است و سود آن نیز سه ماهه پرداخت می شود .

بهمنی تصمیم اخیر بانک مرکزی را به مثابه بسته سیاستی و نظارتی بانکها برشمرد و درباره نرخ سود تسهیلات نیز افزود : در تصمیم جدید نرخ سود برای مسکن مهر همان 11 درصد است و برای بخش تولید نرخ سود تسهیلات در عقود مبادله ای 14 درصد و برای عقود مشارکتی 21 درصد در نظر گرفته شده است .
دنبالک ها : سقوط قیمت طلا و سکه ادامه دارد , سود ۱4تا ۱۵درصد عقود مبادله‌ای و۲۱درصد مشارکتی ,
ادامه مطلب