تبلیغات
کارمند بانک کشاورزی
چت روم
آمار بازدید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

درباره ما


این وبلاگ به همه تلاشگران و ارزش آفرینان بانك كشاورزی تعلق دارد. با این حال، مطالب آن نظر بانك كشاورزی ایران نیست و شخصی است. ضمن اینكه مطالب عنوان شده از سایر منابع نیز ضرورتاً نظر نویسنده وبلاگ و به معنای موافقت با آنها نیست.


ایجاد کننده وبلاگ : مهدی طاهری

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت  • تاریخ ارسال : یکشنبه 1391/05/15, 11:19 ق.ظ
رئیس کل بانک مرکزی ضمن اعلام مخالفت خود با طرح واگذاری بانک تخصصی کشاورزی به وزارت خانه مربوطه، گفت: هیچ بانک تخصصی نباید از بانک مرکزی منفک شود. 

محمود بهمنی رئیس كل بانك مركزی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج با طرح دو فوریتی الحاق بانک کشاورزی به وزارت جهاد در مجلس مخالفت کرد. 

وی تصریح کرد: همه بانك‌ها باید تحت نظارت بانك مركزی فعالیت كنند و هیچ بانك تخصصی نباید از بانك مركزی جدا شود.
رئیس کل بانک مرکزی ضمن اشاره به آنکه، سهامدار بانك‌های تخصصی دولت است، گفت: اگر هر بانك تخصصی بخواهد زیرنظر یك وزارتخانه فعالیت كند، تصمیمات اعمال شده برای آنها متفاوت خواهد بود و این مسئله نتیجه دلخواه برای سیستم بانكی را به همراه نخواهد داشت.
به گفته وی، بانك‌های تخصصی باید مانند بانك‌های تجاری تحت نظارت بانك مركزی فعالیت كنند و تصمیمات آنها به صورت مشترك توسط بانك مركزی گرفته شود.
وی عنوان کرد: اگر بانک کشاورزی به وزارت جهاد کشاورزی ملحق شود، در این صورت این امكان وجود دارد که وزارتخانه های دیگر نیز خواستار تفكیك بانك هایی نظیر صنعت و معدن و مسكن باشند. 
 

ادامه مطلب