تبلیغات
کارمند بانک کشاورزی
چت روم
آمار بازدید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

درباره ما


این وبلاگ به همه تلاشگران و ارزش آفرینان بانك كشاورزی تعلق دارد. با این حال، مطالب آن نظر بانك كشاورزی ایران نیست و شخصی است. ضمن اینكه مطالب عنوان شده از سایر منابع نیز ضرورتاً نظر نویسنده وبلاگ و به معنای موافقت با آنها نیست.


ایجاد کننده وبلاگ : مهدی طاهری

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت  • تاریخ ارسال : یکشنبه 1391/05/15, 08:39 ق.ظ

آی بی نیوز+دانشگاه+علمی+كاربردی+بانك+كشاورزی+

مدیرعامل بانک کشاورزی از دریافت مجوز تاسیس دانشگاه علمی کاربردی این بانک خبر داد و گفت: فعالیت رسمی این دانشگاه با جذب دانشجو در مقاطع کاردانی ،کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های بانکی به زودی آغاز خواهد شد.

 محمد طالبی افزود: گستردگی جغرفیایی شعب از یک سو و تنوع و تکثر افراد از سوی دیگر، بانک کشاورزی را از دیدگاه مدیریت سرمایه انسانی به سازمانی تقریبا پیچیده تبدیل می کند.


وی در تشریح نحوه مدیریت سرمایه انسانی در بانک به دیدگاه های موجود در این زمینه اشاره کرد و گفت: در نخستین دیدگاه، حوزه سرمایه انسانی به صورت متمرکز و از طریق ادارات مرکزی مدیریت می شود که در این شیوه حجم کار افزایش می یابد اما در دیدگاه دوم ؛ مدیریت منابع انسانی میان افراد بیشتری از مدیران تقسیم خواهد شد و تاثیرگذار ترین اقدامات به سرپرستان مستقیم مربوط می شود.

طالبی اضافه کرد: بخش مهمی از انگیزه ها، اثرگذاری عملکردی، مشکلات روحی روانی افراد به قدرت و نوع تعامل سرپرست مستقیم مربوط می شود، از این رو برای موفقیت در مدیریت سرمایه انسانی باید برای نقش آنان ارزش قایل شویم زیرا سرپرست می تواند سیاست ها ، راهبردها و فعالیت های حوزه سرمایه انسانی را به مرحله اجرا درآورد یا خنثی کند.

وی با تاکید دوباره بر توجه ویژه برای تبدیل سرپرستان به موتورهای محرک مدیریت سرمایه انسانی یادآور شد: با سرپرست گرایی می توان سختی کار را کاهش داد.

مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: در رویکرد سرپرست گرایی با هدف ارتقای مدیریت سرمایه انسانی سرپرستان باید توانایی مدیریت رفتاری بالا داشته باشند واین توانمندی ها در ارزیابی آنان مد نظر قرار گیرد و ضمن ترویج فرهنگ مدیریت سرمایه انسانی در داخل سازمان، معیارهای مناسب و دقیقی برای ارزیابی افراد تعریف شود.

طالبی با تاکید بر ضرورت شناسایی برند بانک و برنامه ریزی بر اساس آن گفت: نیروی انسانی مستعد ترین ویژگی است که می تواند به عنوان برند بانک کشاورزی باشد و بررسی آن دسته از ویژگی های همکاران که موجب تمایز آنان می شود و همچنین ارایه راهکارهایی برای بهبود و ارتقای آن اهمیت ویژه ای دارد.ادامه مطلب