تبلیغات
کارمند بانک کشاورزی
چت روم
آمار بازدید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

درباره ما


این وبلاگ به همه تلاشگران و ارزش آفرینان بانك كشاورزی تعلق دارد. با این حال، مطالب آن نظر بانك كشاورزی ایران نیست و شخصی است. ضمن اینكه مطالب عنوان شده از سایر منابع نیز ضرورتاً نظر نویسنده وبلاگ و به معنای موافقت با آنها نیست.


ایجاد کننده وبلاگ : مهدی طاهری

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت  • تاریخ ارسال : شنبه 1391/06/4, 03:49 ق.ظ

درحال حاضر انتقادهای بسیاری به عملکرد بخش کشاورزی وارد است اما بعید است که طرح انتراع بانک کشاورزی از وزارت امور اقتصادی و دارایی در مجلس مصوب شود .
"رحمت الله نوروزی" در گفت وگو با پانا اظهارکرد: کشاورزان در حال حاضر با مشکل های عمده ای در دریافت تسهیلات از بانک کشاورزی مواجه هستند و به دلیل شرایط سخت گیرانه سیستم بانکی در ادامه تولید با مشکلهایی مواجهند .


وی افزود: سیستم و بروکراسی پیچیده اداری در بانک کشاورزی دریافت تسهیلات توسط کشاورزان را با معضل مواجه کرده و از سوی دیگر بانک باید به گونه ای عمل کند بتواند از سیاست گذاری های کلی پولی و مالی کشور تبعیت کند .
نوروزی اظهارکرد: به منظور حمایت از تولید در بخش کشاورزی ضروری است تا اصلاحاتی در سیستم بانک کشاورزی ایجاد شود .
عضو کمیسیون کشاورزی گفت :طرح انتراع بانک کشاورزی از وزارت اقتصاد و الحاق آن به وزارت جهاد کشاورزی در مرحله مقدماتی است و هنوز اعلام وصول نشده است .
وی با بیان اینکه برای این طرح تا کنون 30امضا جمع آوری شده است ،عنوان کرد:از فضای مجلس بعید به نظر می رسد که با توجه به مشکلهای سیستم بانکی کشور این طرح در مجلس به تصویب برسد .


ادامه مطلب