تبلیغات
کارمند بانک کشاورزی
چت روم
آمار بازدید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

درباره ما


این وبلاگ به همه تلاشگران و ارزش آفرینان بانك كشاورزی تعلق دارد. با این حال، مطالب آن نظر بانك كشاورزی ایران نیست و شخصی است. ضمن اینكه مطالب عنوان شده از سایر منابع نیز ضرورتاً نظر نویسنده وبلاگ و به معنای موافقت با آنها نیست.


ایجاد کننده وبلاگ : مهدی طاهری

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت  • تاریخ ارسال : جمعه 1392/06/15, 11:40 ق.ظ

مقررات عمومی و مستندات سامانه‌های پرداخت الکترونیک سیار (سپاس) و کیف پول الکترونیکی(کیپا)جهت بررسی و دریافت نظرات کارشناسی صاحبنظران بر روی سایت بانک مرکزی قرار گرفت. شورای پول و اعتبار در جهت تسهیل پرداخت‌های انجام شده‌ در خرید کالا و خدمات با مبالغ ریز و لزوم ایجاد نظامی فراگیر در پرداخت‌های خرد راه‌اندازی این سامانه‌هاراتصویب و بانک مرکزی اجرای آنرا برعهده دارد.

به منظور نظارت بر نحوه انتشار و  صدور گردش پول الکترونیک در نظام بانکی و موسسات و نهاد‌های ذی‌ربط، مقررات عمومی و مستندات سامانه‌های پرداخت الکترونیک سیار (سپاس) و کیف پول الکترونیکی (کیپا) تدوین و پیش از نهایی و لازم الاجرا شدن، جهت بررسی و دریافت نظرات کارشناسی صاحبنظران بانکی و فعالان این حوزه در تارگاه بانک مرکزی قرار گرفت.


  شورای پول و اعتبار در جهت تسهیل پرداخت‌های انجام شده‌ای که در خصوص خرید کالا و خدمات با مبالغ ریز صورت می‌گیرد و لزوم ایجاد نظامی که بتواند به صورت فراگیر در پرداخت‌های ریز مورد استفاده قرار گرفته و در تعاملات جایگزین وجه نقد گردد و از میزان استهلاک اسکناس و مسکوک به میزان بسیار بالائی بکاهد، راه‌اندازی این سامانه‌هاراتصویب و بانک مرکزی اجرای آنرا برعهده دارد.


نظرسنجی طرح سپاسادامه مطلب